[naviPremium] Citroen C-Elysee - Komputer pokladowy

Forum dotyczące problemów technicznych z nawigacjami dedykowanymi.
zozzo
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 16, 2017 9:26 am

[naviPremium] Citroen C-Elysee - Komputer pokladowy

Postautor: zozzo » sob lut 25, 2017 9:05 pm

Witam
Mam kilka pytań odnośnie stacji multimedialnej w Citroen C Elysee.Chociaz wszystkie a napewno większość posiada takiego samego Androida.Prosze innych użytkowników o informację jak w ich stacjach są pokazywane wyświetlenia z komputera pokładowego(spalanie, zasięg,średnia prędkość itp)U mnie wyświetla niby trzy ekrany komputera pokładowego ale dwa takie same bez możliwości konfiguracji i nie pokazuje np zasięgu na pozostałym paliwie oraz bardzo nieprecyzyjnie pozostałe info.Czy ktoś ma wiedzę czy można coś w tym temacie zrobić aby to poprawić?
Druga sprawa to słaby odbiór stacji radiowych (oryginalne radio bez porównania szybciej wynajduje i odbiera stacje radiowe)
Trzecia sprawa to podłączona kamera cofania.Kamera podłączona pod lampę cofania wyświetla obraz po włączeniu wstecznego tylko do momentu odpalenia silnika.Po włączeniu silnika obraz nieruchomieje bądź ekran robi się czarny.Ma ktoś pomysł co jest nie tak?
czy jest dostępna jakąś aktualizacja oprogramowania dla tego modelu?Pozatym że stacji jestem zadowolony.Video odtwarza bezproblemowo,AutoMapa oraz Google maps hula bez problemu,czujniki cofania fabryczne oraz sterowanie z kierownicy też działa.Prosze o jakieś informacje na nurtujące mnie problemyc .Pozdrawiam

Lukasz_naviPremium
Posty: 49
Rejestracja: śr lut 08, 2017 12:59 pm

Re: Komputer pokladowy

Postautor: Lukasz_naviPremium » wt lut 28, 2017 1:54 pm

Hej,

Co do komputera, to póki co nic się nie zmieniło, fakt , komunikacja nie jest idealna i nie wszystkie informacje z komputera są pokazywane prawidłowo.
Mimo wszystko póki co wszyscy klienci zaakceptowali stan rzeczy... - zobaczymy co się zmieni w nowych softach
- co do radia, jeżeli słabo odbiera , to można spróbować jakiś dobry wzmacniacz antenowy
np. ten
http://allegro.pl/wzmacniacz-antenowy-2 ... 70464.html

- Co do kamery cofania , to trzeba wziąć zasilanie kamery z innego miejsca - Proszę dzwonić do kolegi ;)

Mimo wszystko mam nadzieję, że jest Pan ze stacji zadowolony :D

Pozdrawiam
Łukasz

zozzo
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 16, 2017 9:26 am

Re: [naviPremium] Citroen C-Elysee - Komputer pokladowy

Postautor: zozzo » wt lut 28, 2017 3:50 pm

Witam ponownie
Tak jak rozmawialiśmy Panie Łukaszu i tak jak pisałem że stacji jestem jak najbardziej zadowolony.Mi była potrzebna przede wszystkim do nawigacji a dla dzieciaków do bajek.I tutaj się sprawdza w 100%.Szybko łapie sygnał Automapa i Google maps działają bezproblemowo. Musze tylko ogarnąć ta kamerę cofania.Napisalem post bo liczę ze może jakiś użytkownik rozwiązał problem komputera pokładowego lub dzięki jakiejś aktualizacji coś się uda polepszyć w tej kwestii.Zastanawia mnie jeszcze ta 6-pinowa wtyczka z tyłu panelu z wyświetlaczem. Oryginalny wyświetlacz radia tez ma wtyk 6-pinowa wiec może tutaj leży problem?Ja mam mniejsze pojęcie w tej kwestii niż Wy ale może wystarczy jakaś przejściówka na te dwa łączą aby w pełni wyświetlał informacje komputera.Pozdrawiam
Zbyszek


Wróć do „Problemy techniczne, serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości