Peugeot 407 radio nawigacja 4GB RAM / 32GB android 6.0.1

Nawigacje do aut marki Peugeot
darosto
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 03, 2017 1:04 pm

Peugeot 407 radio nawigacja 4GB RAM / 32GB android 6.0.1

Postautor: darosto » ndz mar 04, 2018 10:57 am

Witam
Zakladam nowy temat w nadzieji , że będziemy mogli współnie sobie pomóc.

Parametry jednostki:
4 GB ram
32 GB pamięć wewnętrzna
Android 6.0.1
8 core 64 bit CPU coretex-A53@1,5 g

Zakupiłem tą jednostkę 20.01.2018 r i w 80 % jestem z niej zadowolony. Radio, multimedia, navigacja, bluetooth, kamera cofania działają poprawnie.Sterowanie radiem z kierownicy również działą poprawnie.

Prosiłbym wsparcie techniczne o instrukcję jak skonfigurować przyciski do sterowania innymi aplikacjami typu Paweramp.

W 20% mam niedosyt. Wygląda na to że system jest mocno okrojony. Brak w nim Boot logo (logo producenta aut)
a przy dedykowanych jednostkach powinny być. Może macie sposób na dogranie boot logo.
Jest też mały problem z powiązaniem jednostki multimedjalnej z systemem Can auta. Aplikacja która powinna emulować obecność oryginalnego radia a co za tym stoi sterować takimi ustawieniami jak:
1. włącz/wyłącz światła dzienne
2. ustawienia jednostek temperatury klimatyzacji itp. Tu mam problem bo u mnie po dotknięciu panelu klimatyzacji jednostka temperatury zmienia się na stopnie fahrenheita i nie da się tego zmienić.
3. blokada drzwi
4. i wiele innych
Jest nie aktywna ( cała na szaro) mimo wielu prób z różnymi ustawieniami Can bus.


Jeżeli ktoś z forumowiczów wie jak pozbyć się tych niedomagań to proszę o info.

Wróć do „Peugeot”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości